İlaç

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Beta-Laktam Antibakteriyeller - İkinci Kuşak Sefalosporinler - Sefprozilİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml
Firma:Mustafa Nevzat İlaç
Etkin Madde:Sefprozil
ATC Kodu:J01DC10
Kamu Kodu:A10481
Barkod:8699541281829
Fiyatı:14.5 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml Endikasyonları

Erasef Şurup 60 ml; alt ve üst solunum yolu enfeksiyonları, üriner sistem enfeksiyonları ile deri ve yumuşak doku enfeksiyonları için kullanılır.

Enfeksiyon: Organizmada hastalığa yol açan bir mikrobun genel veya yerel gelişmesi / yayılmasına enfeksiyon denir.

Erasef Şurup Fiyatı

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 14.5 TL dir. Mustafa Nevzat İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699541281829 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml Etkin Maddesi

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml ilacının etkin maddesi olan Sefprozil, orjinal ismiyle Cefprozil maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 92665-29-7 olup, molekül ağırlığı 407.44084 g/mol, formülü ise C18H21N3O6S dir. Sefprozil maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Erasef Şurup ilacının ana etkin maddesi Sefprozil için Kimyasal Yapı Resmi:

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar - Diğer Beta-Laktam Antibakteriyeller - İkinci Kuşak Sefalosporinler - Sefprozil

Erasef Şurup (süspansiyon için toz) 60 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Erasef Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.