İlaç

Ester C 50 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - C Vitamini (Askorbik Asit) ve Kombinasyonları - Askorbik Asit (C Vitamini) - C Vitaminiİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ester C 50 Tablet
Firma:Bilim İlaç
Etkin Madde:C Vitamini (Askorbik Asit)
ATC Kodu:A11GA01
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699569090427
Fiyatı:17.67 TL
Reçete Tipi:Reçetesiz
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Ester C 50 Tablet Endikasyonları

Ester C 50 Tablet; Echinacea vücudun doğal savunma mekanizmasını güçlendiren bir bitkidir. Tek başına vücut direncini artırmak için, bilhassa solunum yolu rahatsızlıklannda geniş bir şekilde kullanılır. Natrol Ester-C, Echinacea ile kombine edilerek vücudun hastalıklara karşı direncinin arttırılması amaçlanmıştır.

Ester C 50 Tablet Fiyatı

Ester C 50 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 17.67 TL dir. Bilim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699569090427 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Ester C 50 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - C Vitamini (Askorbik Asit) ve Kombinasyonları - Askorbik Asit (C Vitamini) - C Vitamini

Ester C 50 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ester C 50 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.