İlaç

Estraderm TTS 100 8 Flaster

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Östrojen Hormonu İlaçları - Natürel ve Semisentetik Östrojen İlaçları - Estradiolİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Estraderm TTS 100 8 Flaster
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Estradiol
ATC Kodu:G03CA03
Kamu Kodu:A02828
Barkod:8699504810073
Fiyatı:10.77 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Estraderm TTS 100 8 Flaster Endikasyonları

Estraderm; doğal veya ameliyat sonrası menopoza bağlı, östrojen (kadınların adet döneminde önemli rol oynayan bir grup steroid hormondur) yetersizliği belirtilerinin (sıcak basması, uyku bozuklukları, ürogenital atrofi, atrofik vajinit ve bunun yanında eşlik eden ruh hali değişiklikleri) tedavisinde, postmenopozal (menopoz sonrası kanamalar) olarak hızlanan kemik kaybının önlenmesinde kullanılır. Histerektomi geçirmemiş hastalarda estrojen mutlaka ardışık olarak verilmiş bir progestinle takviye edilmelidir.

Estraderm TTS 100 8 Flaster Fiyatı

Estraderm TTS 100 8 Flaster, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.77 TL dir.

Estraderm TTS 100 8 Flaster Etkin Maddesi

Estradiol


Estraderm TTS 100 8 Flaster ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Estraderm TTS 100 8 Flaster ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Östrojen Hormonu İlaçları - Natürel ve Semisentetik Östrojen İlaçları - Estradiol

Estraderm TTS 100 8 Flaster Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Estraderm TTS 100 8 Flaster kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.