İlaç

Exagyn 7 Vajinal Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Exagyn 7 Vajinal Tablet
Firma:Helba İlaç
Etkin Madde:Mikonazol Nitrat, Metronidazol ve Lidokain
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:A13393
Barkod:8680008010120
Fiyatı:36.04 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Exagyn 7 Vajinal Tablet Endikasyonları

Exagyn ilacı vajinada görülen kaşıntı, yanma, şişme, anormal akıntı, kızarmı gibi semptomları seyreden vajinal iltihabın tedavi edilmesi için kullanılmaktadır.

Exagyn Fiyatı

Exagyn 7 Vajinal Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 36.04 TL dir. Helba İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680008010120 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Exagyn 7 Vajinal Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Exagyn 7 Vajinal Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Exagyn kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.