İlaç

Eye Visol Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları - Sempatomimetik İlaçlar - Göze Uygulanan Tetrahidrozolin HCL



İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Eye Visol Göz Damlası 5 ml
Firma:Bilim İlaç
Etkin Madde:Tetrahidrozolin HCL
ATC Kodu:S01GA02
Kamu Kodu:A02907
Barkod:8699569610045
Fiyatı:4.87 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Eye Visol Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Eye-Visol Göz Damlası Tetrahidrozolin etkin maddesi içermektedir. Eye Visol, bahar nezlesi gibi oküler alerji veya rüzgar ,duman, kitap okuma, yüzme, televizyon izleme, toz gibi minör iritasyon durumlarından kaynaklanan ödem veya geçici konjunktival hiperemi belirtilerinin tedavisi için kullanılır.

Eye Visol Göz Damlası Fiyatı

Eye Visol Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 4.87 TL dir. Bilim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699569610045 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Eye Visol Göz Damlası 5 ml Etkin Maddesi

Tetrahidrozolin HCL


Eye Visol Göz Damlası ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Eye Visol Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Şişmeyi Azaltan ve Antialerjik Göz Damlaları - Sempatomimetik İlaçlar - Göze Uygulanan Tetrahidrozolin HCL

Eye Visol Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Eye Visol Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.