İlaç

Fardoben Sprey 30 ml

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Ağız Sağlığı İlaçları - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) - Diğer İlaçlar - Benzidamin Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fardoben Sprey 30 ml
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Benzidamin HCL ve Klorheksidin Glukonat
ATC Kodu:A01AD52
Kamu Kodu:A13478
Barkod:8699525518095
Fiyatı:10.12 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fardoben Sprey 30 ml Endikasyonları

Farboden ağız spreyi ağız ve boğazda iltihap oluşumuna neden olan mikrobik hastalıkların önlenmesi amacıyla, yutma işlevinin rahatlatılması amacıyla ve de diş eti rahatsızlıklarıyla oluşan kimi belirtilerin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Farboden ayrıca bazı diş hekimliği işlemleri öncesi koruma amacıyla da kullanılabilir.

Fardoben Sprey 30 ml Fiyatı

Fardoben Sprey 30 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.12 TL dir.

Fardoben Sprey 30 ml ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Ağız Sağlığı İlaçları - Dişçi Koruma İlaçları (Preparatlar) - Diğer İlaçlar - Benzidamin Kombinasyonları

Fardoben Sprey 30 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fardoben Sprey 30 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.