İlaç

Ferrevit Pronatal 30 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları - Multivitamin ve Eser Elementİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ferrevit Pronatal 30 Tablet
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Multivitamin ve Mineral
ATC Kodu:A11AA04
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699514099239
Fiyatı:7.48 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Ferrevit Pronatal 30 Tablet Endikasyonları

Ferrevit Pronatal 30 Tablet; gebelik ve emzirme döneminde artan ihtiyaç ve yetersiz alım sonucunda ortaya çıkabilen genel vitamin ve mineral eksikliklerinin önlenmesi ve eksikliklere baglı gelisecek istenmeyen etkilerin önlemesinde kullanılmaktadır.

Ferrevit Fiyatı

Ferrevit Pronatal 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 7.48 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514099239 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Ferrevit Pronatal 30 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Multivitamin Kombinasyonları - Multivitamin Mineral Kombinasyonları - Multivitamin ve Eser Element
Ferrevit ilaç eşdeğer kodu: E011C

Ferrevit Pronatal 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ferrevit kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.