İlaç

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Diğer Sistemik Antihistaminikler - Feksofenadin Hidroklorid





İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml
Firma:Sanovel İlaç
Etkin Madde:Feksofenadin Hidroklorid
ATC Kodu:R06AX26
Kamu Kodu:A10684
Barkod:8699536570129
Fiyatı:29.65 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml Endikasyonları

Fexofen, içerdiği Feksofenadin Hidroklorid maddesi ile alerjik hastalıkların tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Fexofen Pediatrik Şurup, idiyopatik ürtikere bağlı olarak görülen ciltte kızarma, kaşıntı gibi durumlarda ve nezle, göz sulanması, damakta kaşıntı, saman nezlesi, burunda kaşıntı, göz kızarıklığı, hapşırma, boğazda kaşıntı gibi durumlarda kullanılır.

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml Fiyatı

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 29.65 TL dir. Sanovel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699536570129 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml Etkin Maddesi

Feksofenadin Hidroklorid


Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Diğer Sistemik Antihistaminikler - Feksofenadin Hidroklorid

Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fexofen Pediatrik Şurup 200 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.