İlaç

Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Grip Aşıları - Grip, Saflaştırılmış Antijen

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Brisbane Suşu
ATC Kodu:J07BB02
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699504960204
Fiyatı:21.66 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör Endikasyonları

Fluad grip aşısı yaşlılarda virüs gribine karşı kullanılan bir aşıdır. Fluad aşı, vücuda enjekte edildikten 2-3 hafta sonra kişiyi 3 farklı grip virüsüne karşı korumaya başlar. Grip virüsleri her yıl değişen özelliklere sahip olduğundan, virüs tiplerine göre her sezon içeriği değişen Fluad aşı her yıl yapılmalıdır.

Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör Fiyatı

Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 21.66 TL dir. Novartis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699504960204 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Grip Aşıları - Grip, Saflaştırılmış Antijen

Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fluad Grip Aşısı 0.5 ml IM 1 Enjektör kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.