İlaç

Fluarix Grip Aşısı

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Grip Aşıları - Grip, Saflaştırılmış Antijenİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fluarix Grip Aşısı
Firma:Glaxo SmithKline İlaç
Etkin Madde:Grip Aşısı
ATC Kodu:J07BB02
Kamu Kodu:A03089
Barkod:8699522967506
Fiyatı:13.24 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fluarix Grip Aşısı Endikasyonları

Fluarix Grip Aşısı 6 aydan büyük çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılan bir grip aşısıdır. Aşının uygulanmasıyla, vücudun doğal savunma sistemi grip enfeksiyonuna karşı kendi korumasını oluşturur. Fluarix içinde bulunan maddeler gribe neden olmaz.

Grip aşısı olmak, kronik solunum sistemi hastaları, şeker hastaları, kalp hastaları, yaşlılar ve enfeksiyona maruz kalma olasılığı yüksek olan bazı hastalar için çok önemlidir.

Grip ve soğuk algınlığı hastalıklarının benzer belirtileri olsa da Fluarix aşısı olmak sizi soğuk algınlığına karşı korumaz.

Fluarix Grip Aşısı Fiyatı

Fluarix Grip Aşısı, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 13.24 TL dir. Glaxo SmithKline İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699522967506 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Fluarix Grip Aşısı ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Aşılar - Virüs (Viral) Aşıları - Grip Aşıları - Grip, Saflaştırılmış Antijen
Fluarix Grip Aşısı ilaç eşdeğer kodu: E343A

Fluarix Grip Aşısı Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fluarix Grip Aşısı kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.