İlaç

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı

Çeşitli İlaçlar - Genel Besin İlaçları - Diğer Besinler - Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral Kombinasyonları - Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı
Firma:Numil İlaç
Etkin Madde:Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral
ATC Kodu:V06DBxx
Kamu Kodu:A08887
Barkod:8699745001360
Fiyatı:8.18 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı Endikasyonları

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı; vücudun gereksinim duyduğu besin miktarının yeteri kadar alınamaması durumunda yani malnütrisyon olan kişilerde ağız yoluyla veya tüple yapılan beslenme takviyesidir.

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı Fiyatı

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 8.18 TL dir. Numil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699745001360 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı ilacının Kategorisi

Çeşitli İlaçlar - Genel Besin İlaçları - Diğer Besinler - Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral Kombinasyonları - Protein, Karbonhidrat, Yağ, Vitamin ve Mineral Kombinasyonları

Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fortimel Energy Multi Fibre Vanilya Aromalı kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.