İlaç

Fucidin H Krem 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Hafif Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Hidrokortizon ve Antibiyotik Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fucidin H Krem 30 g
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Fusidik Asit ve Hidrokortizon Asetat
ATC Kodu:D07CA01
Kamu Kodu:A10691
Barkod:8699704356333
Fiyatı:15.58 TL
Reçete Tipi:
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fucidin H Krem 30 g Endikasyonları

Fucidin H Krem fusidik asit ve hidrokortizon asetat etkin maddelerini içerir. Fusidik asit bakteri kaynaklı enfeksiyonları önleyici, hidrokortizon asetat ise iltihap ve kaşıntı giderici özelliktedir.

Fucidin H Krem enfeksiyonla birlikte seyreden ya da enfeksiyon riski bulunan kontakt dermatit veya atopik dermatit dahil olmak üzere dermatit tedavisi tedavisi için kullanılır.

Dermatit; Genellikle enflamasyon, kızarıklık, kabuklanmış yara ve kaşıntı ile seyreden ve alerjik kaynaklı da olabilen egzama tipi deri hastalığıdır.

Fucidin H Krem Fiyatı

Fucidin H Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 15.58 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699704356333 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Fucidin H Krem 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler Antibiyotik Kombinasyonları - Hafif Etkili Kortikosteroid ve Antibiyotik Kombinasyonları - Hidrokortizon ve Antibiyotik Kombinasyonları

Fucidin H Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fucidin H Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.