İlaç

Fuggy Krem 15 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Fuggy Krem 15 g
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Diflukortolon Valerat ve İzokonazol
ATC Kodu:D01AC55
Kamu Kodu:A12703
Barkod:8699514350019
Fiyatı:23.57 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fuggy Krem 15 g Endikasyonları

Fuggy Krem'i Diflukortolon Valerat ve Izokonazol maddelerini içerir. Krem, deride görülen mantar enfeksiyonlarında kullanılır. Bu mantarlar elde, ayakta, kasıkta ya da genital bölge de(üreme organının bulunduğu bölge) oluşmuş olabilir. Fuggy Krem, bu mantar enfeksiyonlarının şiddetli iltihabi ya da ekzematöz reaksiyonlar ile süren durumlarında kullanılmaktadır.

Fuggy Krem 15 g Kullanımı

Doktorunuz tarafından başka bir doz ayarlaması yapılmadığı durumlarda günde 2 kez, hastalıklı bölgeye sürünüz. Yan etkileri artma riski ve sistemik absorbsiyon sebebiyle krem çocuklarda dikkatli kullanılmalıdır.

Fuggy Krem Fiyatı

Fuggy Krem 15 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.57 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514350019 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Fuggy Krem 15 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonları

Fuggy Krem 15 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fuggy Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.