İlaç

Funocord Krem 15 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Funocord Krem 15 g
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:Diflukortolon Valerat ve İzokonazol
ATC Kodu:D01AC55
Kamu Kodu:
Barkod:8699828350163
Fiyatı:19.35 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Funocord Krem 15 g Endikasyonları

Funocord Krem mantar enfeksiyonlarının tedavisi amacıyla kullanılan bir kremdir. Diflukortolon ve İzokonazol etken maddeleri bulunan Funocord Krem dermofit, maya, maya benzeri mantarlar, küflere ayrıca kırmızı, kahverengi lekelerle belirgin bulaşıcı deri hastalığı olan Erythrasma hastalığına karşı etkilidir. Funocord Krem içerdiği Diflukortolon ile kaşıntı, yanma, sızıntı gibi semptomları da giderir.

Funocord Krem Fiyatı

Funocord Krem 15 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 19.35 TL dir. Koçak Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699828350163 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Funocord Krem 15 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonları

Funocord Krem 15 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Funocord Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.