İlaç

Gastren Duo Şurup (Süspansiyon) 100 ml

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Antiasit Diğer Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Gastren Duo Şurup (Süspansiyon) 100 ml
Firma:Pharmactive İlaç
Etkin Madde:Kalsiyum Karbonat, Magnezyum Karbonat ve Sodyum Aljinat
ATC Kodu:A02AX
Kamu Kodu:A14694
Barkod:8680760700031
Fiyatı:15.18 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Gastren Duo Şurup (Süspansiyon) 100 ml Endikasyonları

Gastren Duo Şurup, midedeki asidin boğaza geri gelmesi gibi mideden yemek borusuna mide içeriğinin geri kaçması durumu olan gastroözofageal reflü ile ilgili belirtiler ile mide ağrısında, mide yanması, midede doluluk veya ağırlık hissi, bulantı, hazımsızlık, şişkinlik, kusma gibi midede asit fazlalığına bağlı belirtilerin giderilmesi için kullanılır.

Gastren Duo Şurup Fiyatı

Gastren Duo Şurup (Süspansiyon) 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 15.18 TL dir. Pharmactive İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680760700031 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Gastren Duo Şurup (Süspansiyon) 100 ml ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Antiasit İlaçlar (Mide Asidi İlaçları) - Antiasit Diğer Kombinasyonları

Gastren Duo Şurup (Süspansiyon) 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Gastren Duo Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.