İlaç

Gaviscon İnfant Toz 30 Saşe

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro Özofajial Reflü İçin Diğer İlaçlar - Aljinik Asitİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Gaviscon İnfant Toz 30 Saşe
Firma:Reckitt Benckiser
Etkin Madde:Sodyum Aljinat ve Magnezyum Aljinat
ATC Kodu:A02BX13
Kamu Kodu:A03301
Barkod:8690570250022
Fiyatı:22.04 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Gaviscon İnfant Toz 30 Saşe Endikasyonları

Gaviscon İnfant;
- Gastroözofajeal reflü (Mide içeriğinin yemek borusundan ağıza gelmesi)
- Bebeklerde ve çocuklarda görülen regurjitasyon (Bulantı ve zorlama olmadan mide ya da yemek borusundaki besinlerin ağız içine geri gelmesi) gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Gaviscon İnfant Fiyatı

Gaviscon İnfant Toz 30 Saşe, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 22.04 TL dir. Reckitt Benckiser firması tarafından satışa sunulan 8690570250022 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Gaviscon İnfant Toz 30 Saşe ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Mide İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları - Peptik Ülser ve Gastro Özofajial Reflü İçin Diğer İlaçlar - Aljinik Asit

Gaviscon İnfant Toz 30 Saşe Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Gaviscon İnfant kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.