İlaç

Glycopyrrolate 0.2 mg 10 Flakon

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar - Bağırsak Hastalıkları - Sentetik Antikolinerjikler - Glycopyrrolate

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Glycopyrrolate 0.2 mg 10 Flakon
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Glycopyrrolate
ATC Kodu:A03AB02
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101399
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Glycopyrrolate 0.2 mg 10 Flakon Etkin Maddesi

Glycopyrrolate 0.2 mg 10 Flakon ilacının etkin maddesi olan Glycopyrrolate, orjinal ismiyle Glycopyrrolate maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 596-51-0 olup, molekül ağırlığı 398.33452 g/mol, formülü ise C19H28BrNO3 dir. Glycopyrrolate maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar kasa enjekte ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.


Glycopyrrolate ilacının ana etkin maddesi Glycopyrrolate için Kimyasal Yapı Resmi:

Glycopyrrolate 0.2 mg 10 Flakon ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar - Bağırsak Hastalıkları - Sentetik Antikolinerjikler - Glycopyrrolate

Glycopyrrolate 0.2 mg 10 Flakon Uyarılar

Glycopyrrolate yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Glycopyrrolate kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.