İlaç

Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Bulantı ve Kusmada Kullanılan İlaçlar - Antiemetikler ve Bulantıyı Önleyici İlaçlar - Serotonin (5HT3) Antagonistleri - Granisetronİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül
Firma:Medek Medikal
Etkin Madde:Granisetron
ATC Kodu:A04AA02
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül Endikasyonları

Graniton Ampül içerdiği Granisetron etken maddesi ile bulantı ve kusmaya karşı kullanılmaktadır. Graniton 3 mg Ampül kanser kemoterapisi ya da radyoterapisi gibi tedavilerden veya ameliyattan kaynaklanan bulantı ve kusmanın önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül Etkin Maddesi

Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül ilacının etkin maddesi olan Granisetron, orjinal ismiyle Granisetron maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 109889-09-0 olup, molekül ağırlığı 312.40936 g/mol, formülü ise C18H24N4O dir. Granisetron maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız, damar içine enjekte ve transdermal yollarından biriyle alınır.


Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül ilacının ana etkin maddesi Granisetron için Kimyasal Yapı Resmi:

Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Bulantı ve Kusmada Kullanılan İlaçlar - Antiemetikler ve Bulantıyı Önleyici İlaçlar - Serotonin (5HT3) Antagonistleri - Granisetron

Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Graniton 3 mg/3 ml IV 5 Ampül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.