İlaç

Grazax 75 SQ-T Liyofizilat 30 Tablet

Çeşitli İlaçlar - Allerjenler - Allerjenler - Alerjen Ekstratları - Çimen Poleni

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Grazax 75 SQ-T Liyofizilat 30 Tablet
Firma:Alk İlaç
Etkin Madde:Çim Poleni Ekstratı
ATC Kodu:V01AA02
Kamu Kodu:
Barkod:8681078093013
Fiyatı:436.73 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Grazax 75 SQ-T Liyofizilat 30 Tablet Endikasyonları

Grazax, 5 yaş üstü çocuklarda ve yetişkinlerde çim poleni nedeniyle görülen, burunda nezle gibi belirtileri olan rinit ile gözde ihtihaplanma gibi belirtisi olan konjoktivit tedavisi için kullanılır.

Grazax alerji tedavisinde deneyimli olan doktorlar tarafından reçete edilebilir. Doktorunuz alerji belirtilerinizi değerlendirdikten sonra Grazax'ı kullanıp kullanmayacağınıza karar verecektir. İlk liyofizilatın tıbbi gözetim altında alınması önerilir. Bu hastanın tedaviye hassasiyetini değerlendirmek yan etkilerin doktorunuz tarafından görülmesi için önemlidir.

Grazax Fiyatı

Grazax 75 SQ-T Liyofizilat 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 436.73 TL dir. Alk İlaç firması tarafından satışa sunulan 8681078093013 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Grazax 75 SQ-T Liyofizilat 30 Tablet ilacının Kategorisi

Çeşitli İlaçlar - Allerjenler - Allerjenler - Alerjen Ekstratları - Çimen Poleni

Grazax 75 SQ-T Liyofizilat 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Grazax kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.