İlaç

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:Tiokonazol, Tinidazol ve Lidokain HCL
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699584900374
Fiyatı:41.49 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Endikasyonları

Gynomax L vajinada oluşan anormal akıntı, yanma, kaşıntı, şişme ve de kızarma gibi belirtileri seyreden vajina iltihabının tedavi edilmesi amacıyla kullanılır.

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Fiyatı

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 41.49 TL dir.

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Gynomax L Vajinal Ovül 7 Ovül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.