İlaç

Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Antivariköz Tedavi - Topikal Heparinler ve Heparinoidler - Heparinoidİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr
Firma:Santa Farma İlaç
Etkin Madde:Mukopolisakkarid Polisülfat
ATC Kodu:C05BA01
Kamu Kodu:A03622
Barkod:8699527341523
Fiyatı:20.7 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr Endikasyonları

Hirudoid Forte Jel;
- Herhangi bir hasar ya da zedelenme, toplardamar iltihabı ya da pıhtı oluşumu ile birlikte olan toplardamar iltihabı gibi nedenlerden ötürü oluşan çürük, kan oturması ve ödem durumlarının tedavisi,
- Bir yaralanma veya hastalığa bağlı olarak zedelenen normal dokunun yerini alan, sert haldeki yeni oluşumun yumuşatılmasında kullanılır.

Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr Kullanımı

Hamilelerde Kullanımı
Hirudoid Forte Jel'in etkin maddesi Mukopolisakkarid Polisülfat'ın topikal yolla kullanımı ile anne karnındaki bebeğe zarar verdiği yönünde bir bildirim bulunmamaktadır. Yine de tüm ilaçlar gibi gerekli olmadığı sürece hamilelik döneminde kullanılmamalıdır. Hirudoid Forte Jel'kullanmaya başladıktan sonra hamile kaldığınızı farkederseniz hemen doktorunuza veya aczacınıza danışınız.

Hirudoid Forte Jel Fiyatı

Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 20.7 TL dir. Santa Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699527341523 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Antivariköz Tedavi - Topikal Heparinler ve Heparinoidler - Heparinoid

Hirudoid Forte Jel 445 mg 40 gr Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Hirudoid Forte Jel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.