İlaç

Humatin Pulvis 1x(5x1g)

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Bağırsak Antienfektifleri - Antibiyotikler - Paromomisin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Humatin Pulvis 1x(5x1g)
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Paromomisin
ATC Kodu:A07AA06
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101120
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Humatin Pulvis 1x(5x1g) Etkin Maddesi

Humatin Pulvis 1x(5x1g) ilacının etkin maddesi olan Paromomisin, orjinal ismiyle Paromomycin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 1263-89-4 olup, molekül ağırlığı 713.70698 g/mol, formülü ise C23H47N5O18S dir. Paromomisin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız ve kasa enjekte (IM) yollarından biriyle alınır.


Humatin Pulvis ilacının ana etkin maddesi Paromomisin için Kimyasal Yapı Resmi:

Humatin Pulvis 1x(5x1g) ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Bağırsak Antienfektifleri - Antibiyotikler - Paromomisin

Humatin Pulvis 1x(5x1g) Uyarılar

Humatin Pulvis yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Humatin Pulvis kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.