İlaç

Iclusig 45 mg 30 Tablet

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Ponatinibİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Iclusig 45 mg 30 Tablet
Firma:Ariad Pharmaceuticals
Etkin Madde:Ponatinib
ATC Kodu:L01XE24
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101042
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Iclusig 45 mg 30 Tablet Etkin Maddesi

Iclusig 45 mg 30 Tablet ilacının etkin maddesi olan Ponatinib, orjinal ismiyle Ponatinib maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 943319-70-8 olup, molekül ağırlığı 532.55949 g/mol, formülü ise C29H27F3N6O dir. Ponatinib maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.


Iclusig ilacının ana etkin maddesi Ponatinib için Kimyasal Yapı Resmi:

Iclusig 45 mg 30 Tablet ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Ponatinib

Iclusig 45 mg 30 Tablet Uyarılar

Iclusig yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Iclusig kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.