İlaç

Intestinol 60 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Enzimler - Multienzimler (Lipaz, Proteaz vb.)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Intestinol 60 Tablet
Firma:Koçak Farma İlaç
Etkin Madde:PANKREATIN + SAFRA + KARBON LIGNI
ATC Kodu:A09AA02
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699828130024
Fiyatı:8.81 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Intestinol 60 Tablet Endikasyonları

Intestinol 60 Tablet; sindirim yetersizliğinde kullanılır. Karındaki devamlı ağrı (dispepsi), bağırsakta aşırı miktarda gaz bulunması (meteorizm), spastik ve allerjik konstipasyon, gastrokardiyal semptom kompleksi, ameliyat sonrası görülen hazımsızlıklar, yaz ishalleri, barsak otointoksikasyonları, kolesistopati, ve gastrointestinal sistemin radyolojik incelemelerinde kullanılır.

Intestinol 60 Tablet Fiyatı

Intestinol 60 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 8.81 TL dir. Koçak Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699828130024 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Intestinol 60 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Sindirimi Kolaylaştıran İlaçlar - Enzimler - Multienzimler (Lipaz, Proteaz vb.)

Intestinol 60 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Intestinol 60 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.