İlaç

Jakafi 15 mg 56 Tablet

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Ruksolitinibİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Jakafi 15 mg 56 Tablet
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Ruksolitinib
ATC Kodu:L01XE18
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101365
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Jakafi 15 mg 56 Tablet Etkin Maddesi

Jakafi 15 mg 56 Tablet ilacının etkin maddesi olan Ruksolitinib, orjinal ismiyle Ruxolitinib maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 941678-49-5 olup, molekül ağırlığı 306.36502 g/mol, formülü ise C17H18N6 dir. Ruksolitinib maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız veya topikal (vüzut yüzeyine sürme) yollarından biriyle alınır.


Jakafi ilacının ana etkin maddesi Ruksolitinib için Kimyasal Yapı Resmi:

Jakafi 15 mg 56 Tablet ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Ruksolitinib

Jakafi 15 mg 56 Tablet Uyarılar

Jakafi yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Jakafi kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.