İlaç

Jakafi 5 mg 56 Tablet

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Ruksolitinibİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Jakafi 5 mg 56 Tablet
Firma:Novartis İlaç
Etkin Madde:Ruksolitinib
ATC Kodu:L01XE18
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101361
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Jakafi 5 mg 56 Tablet Etkin Maddesi

Jakafi 5 mg 56 Tablet ilacının etkin maddesi olan Ruksolitinib, orjinal ismiyle Ruxolitinib maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 941678-49-5 olup, molekül ağırlığı 306.36502 g/mol, formülü ise C17H18N6 dir. Ruksolitinib maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız veya topikal (vüzut yüzeyine sürme) yollarından biriyle alınır.


Jakafi 5 mg ilacının ana etkin maddesi Ruksolitinib için Kimyasal Yapı Resmi:

Jakafi 5 mg 56 Tablet ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Diğer Kanser İlaçları - Protein Kinaz İnhibitörleri - Ruksolitinib

Jakafi 5 mg 56 Tablet Uyarılar

Jakafi 5 mg yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Jakafi 5 mg kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.