İlaç

Kenacort-A Orabase Pomad 5 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Etkili Kortikosteroidler (Grup 2) - Triamsinolonİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Kenacort-A Orabase Pomad 5 g
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Triamsinolon Asetonat
ATC Kodu:D07AB09
Kamu Kodu:A04261
Barkod:8699525416698
Fiyatı:10.77 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Kenacort-A Orabase Pomad 5 g Endikasyonları

Kenacort-A Orabase; iltihap ve doku kaybı ile birlikte görülen ağız yaraları (aft, takma dişlerin neden olduğu ağız yüzeyi iltihabı, takma dişlerin meydana getirdiği belirli bölgelerdeki ağrılar, fiziksel bir hasar veya zedelenmenin yol açtığı yaralar, diş etlerinin iltihabı ve dış yüzeylerinin pul pul dökülmesi, liken planus gibi) tedavisinde kullanılmaktadır.

Kenacort-A Orabase Fiyatı

Kenacort-A Orabase Pomad 5 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.77 TL dir. Deva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699525416698 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Kenacort-A Orabase Pomad 5 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Etkili Kortikosteroidler (Grup 2) - Triamsinolon

Kenacort-A Orabase Pomad 5 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Kenacort-A Orabase kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.