İlaç

Kerasal Pomad %5 50 g

Dermatolojik İlaçlar - Yumuşatıcı ve Koruyucu İlaçlar - Yumuşatıcı ve Koruyucu İlaçlar - Karbamid (Üre) - Üre Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Kerasal Pomad %5 50 g
Firma:Orva İlaç
Etkin Madde:Üre ve Salisilik Asit
ATC Kodu:D02AE51
Kamu Kodu:A04268
Barkod:8699561380090
Fiyatı:7 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Kerasal Pomad %5 50 g Endikasyonları

Kerasal Pomad; ihtiyosis (cildin pul pul ve kuru oluşu ile kendini gösteren bir hastalık), Palamar-Plantar Keratozu, Liken Pilaris, Foliküler,Hiperkeratoz, tilotik el ekzeması, Psoriasis, likenleşmiş ekzema gibi pullanan hiperkeratozlu deri hastalıklarında (tüylü bölgeler dahil) kullanılır. Kortikoid, PUVA, SUP tedavisinden önce veya tedavi rasında Stratum, Corneum fazlalıklarını uzaklaştırmak içinb ayrıca hiperkertotik mikozların yüzeysel tedavisinde kullanılır.

Kerasal Pomad Fiyatı

Kerasal Pomad %5 50 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 7 TL dir. Orva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699561380090 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Kerasal Pomad %5 50 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Yumuşatıcı ve Koruyucu İlaçlar - Yumuşatıcı ve Koruyucu İlaçlar - Karbamid (Üre) - Üre Kombinasyonları

Kerasal Pomad %5 50 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Kerasal Pomad kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.