İlaç

Ketoral Şampuan 60 ml

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - Ketokanazol - Topikalİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ketoral Şampuan 60 ml
Firma:Bilim İlaç
Etkin Madde:Ketokonazol
ATC Kodu:D01AC08
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699569560043
Fiyatı:10.47 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Ketoral Şampuan 60 ml Endikasyonları

Ketoral Şmpuan 60 ml; seboreik dermatit (saçlı deri, kaş, göz kapakları, kulak, göbek deliği, kalçalar, göğüs ortası, koltuk altları ve kasıklar gibi saçlı bölgelerde görülen kızarıklık ve pullanma) ile kepeklenme ve pitiriyazis versikolor tedavilerinde kullanılır.

Ketoral Şampuan 60 ml Fiyatı

Ketoral Şampuan 60 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.47 TL dir. Bilim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699569560043 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Ketoral Şampuan 60 ml Etkin Maddesi

Ketokonazol


Ketoral Şampuan 60 ml ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Ketoral Şampuan 60 ml ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - Ketokanazol - Topikal

Ketoral Şampuan 60 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ketoral Şampuan 60 ml kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.