İlaç

Kursept Krem 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Antiseptik ve Dezenfektan İlaçlar - Antiseptik ve Dezenfektanlar - Alüminyum İçeren Dermatolojik İlaçlarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Kursept Krem 30 g
Firma:Orva İlaç
Etkin Madde:TRIKLOZAN + ALUMINYUM HCL
ATC Kodu:D08AB
Kamu Kodu:A04451
Barkod:8699561350109
Fiyatı:8.06 TL
Reçete Tipi:Reçetesiz
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Kursept Krem 30 g Endikasyonları

Kursept Krem, özellikle koltuk altı, el ve ayaklarda görülen, aşırı terleme nedeniyle oluşan ve uygun ortamda kısmen mikroorganizmların faaliyeti sonucu ortaya çıkan koku yayılmasına karşı kullanılmaktadır. Deri kıvrımlarında sık görülen ve aşırı terleme sonucu ortaya çıkan ikincil enfeksiyonlarda ve intertrigo, yürüyüş esnasında oluşabilen ayaktaki büllerin önlenmesi için de Kursept Krem kullanılabilir.

Kursept Krem Fiyatı

Kursept Krem 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 8.06 TL dir. Orva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699561350109 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Kursept Krem 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Antiseptik ve Dezenfektan İlaçlar - Antiseptik ve Dezenfektanlar - Alüminyum İçeren Dermatolojik İlaçlar

Kursept Krem 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Kursept Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.