İlaç

Lefumix 20 mg 30 Tablet

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - İmmünsupresif Ajanlar - İmmünsupresif Ajanlar - Selektif Immünosüpresanlar - Leflunomidİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Lefumix 20 mg 30 Tablet
Firma:İnventim İlaç
Etkin Madde:Leflunomid
ATC Kodu:L04AA13
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8697936093415
Önceki: 8697932090272
Fiyatı:66.26 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Lefumix 20 mg 30 Tablet Endikasyonları

Lefumix;
• Romatoid artritin belirtileri tutulan eklemde iltihap, şişlik, hareket zorluğu ve ağrıdır. Tüm vücudu etkileyen diğer belirtiler iştah kaybı, ateş, enerjide azalma ve kansızlık (kırmızı kan hücrelerinde azalma, anemi) olarak sayılabilir.
• Yetişkinlerde sülfasalazin veya metotreksat ile kontrol altına alınamayan veya bu ilaçları tolere edemeyen veya bu ilaçların kullanımının kontrendike olduğu aktif romatoid artrit ve yine sülfasalazin veya metotreksat ile kontrol altına alınamayan veya bu ilaçları tolere edemeyen veya bu ilaçların kullanımının kontrendike olduğu aktif psöriyaük artrit tedavisinde kullanılır.
• Aktif psörlatik artrit belirtileri ise tutulan eklemde iltihap, şişlik, hareket zorluğu, ağrı ve yama şeklinde kırmızı pullu deri döküntülerini içerir.

Lefumix Fiyatı

Lefumix 20 mg 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 66.26 TL dir. İnventim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8697936093415 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Lefumix 20 mg 30 Tablet Etkin Maddesi

Leflunomid


Lefumix ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Lefumix 20 mg 30 Tablet ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - İmmünsupresif Ajanlar - İmmünsupresif Ajanlar - Selektif Immünosüpresanlar - Leflunomid

Lefumix 20 mg 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Lefumix kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.