İlaç

Lomotil Likit 60 ml

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Motilite Bozukluğu - Motilite Azaltıcı İlaçlar - Difenoksilatİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Lomotil Likit 60 ml
Firma:Aris Ali Raif İlaç
Etkin Madde:ATROPIN SULFAT + DIFENOKSILAT HCL
ATC Kodu:A07DA01
Kamu Kodu:A04728
Barkod:8699543570020
Fiyatı:4.09 TL
Reçete Tipi:Takibi Zorunlu Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Lomotil Likit 60 ml Endikasyonları

Lomotil Likit akut ve kronik ishal rahatsızlığı olan hastalarda, bu hastalığın nedenlerinin değil sonuçlarının giderilmesi amacıyla kullanılır. Lomotil ayrıca kalın bağırsak yolunun (kolostomi) ya da ince bağırsak yolunun (ileostomi) karına ağızlaştırılması sonrası dışkı sıklığını azaltmak amacıyla da kullanılır.

Lomotil Fiyatı

Lomotil Likit 60 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 4.09 TL dir. Aris Ali Raif İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699543570020 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Lomotil Likit 60 ml ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Motilite Bozukluğu - Motilite Azaltıcı İlaçlar - Difenoksilat

Lomotil Likit 60 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Lomotil kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.