İlaç

Lotebra Göz Damlası 5 ml

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Lotebra Göz Damlası 5 ml
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Loteprednol Etabonat ve Tobramisin
ATC Kodu:S01CA
Kamu Kodu:A14901
Barkod:8699514590040
Fiyatı:31.17 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Lotebra Göz Damlası 5 ml Endikasyonları

Lotebra Göz Damlası göz yüzeyinde oluşan bazı enfeksiyonların ve enfeksiyon riski oluşturabilecek iltihabi durumların tedavi edilmesi amacıyla kullanılır. Lotebra Göz Damlası bakteriyel konjonktivit'in tedavi edilmesi amacıyla reçetelendirilir. Bakteriyel konjonktivit, göz yüzeyinde veya göz kapağının iç kısmında bakteri kaynaklı bir enfeksiyon oluşumudur. Bakteriyel konjonktivit durumu ile kızarıklık, şişlik (ödem), çapaklanma, iltihabi akıntı ve bazen de ağrı gibi semptomlar görülür.

Lotebra Göz Damlası Fiyatı

Lotebra Göz Damlası 5 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 31.17 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514590040 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Lotebra Göz Damlası 5 ml ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienflamatuar ve Antienfektif İlaçlar - Kortikosteroid ile Antienfektif Kombinasyonları
Lotebra Göz Damlası ilaç eşdeğer kodu: E233D

Lotebra Göz Damlası 5 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Lotebra Göz Damlası kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.