İlaç

Luveris 75 IU 1 Flakon

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Gonadotropinler ve diğer ovulasyon uyarıcılar - Gonadotropinler - Lutropin Alfaİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Luveris 75 IU 1 Flakon
Firma:Serono İlaç
Etkin Madde:Lutropin Alfa
ATC Kodu:G03GA07
Kamu Kodu:A04789
Barkod:8699777790263
Fiyatı:118.79 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Luveris 75 IU 1 Flakon Endikasyonları

Luveris, insanda doğal olarak bulunan lüteinleştirici hormona benzer, rekombinant insan lüteinleştirici hormonu olan, lutropin alfa içeren bir ilaçtır, fakat biyoteknoloji ürünü olarak yapılmıştır.

Üreme sürecinde yer alan ve gonadotropinler olarak adlandırılan bir hormon ailesine aittir.

Luveris, normal üreme döngüsünde rol oynayan üreme hormonları düşük düzeyde olan kadınların tedavisi için önerilir. İlaç, FSH (folikül uyarıcı hormon) olarak adlandırılan diğer bir hormon ile birlikte, yumurtalıklardaki olgun yumurtayı biçimlendiren foliküllerin gelişmesini sağlamak için kullanılır. Tedaviye, folikülden yumurtanın bırakılmasına (yumurtlama) neden olan insan koryonik gonadotropininin (hCG) tek dozu ile devam edilir.

Luveris Fiyatı

Luveris 75 IU 1 Flakon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 118.79 TL dir. Serono İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699777790263 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Luveris 75 IU 1 Flakon ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem - Gonadotropinler ve diğer ovulasyon uyarıcılar - Gonadotropinler - Lutropin Alfa

Luveris 75 IU 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Luveris kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.