İlaç

Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Diğer - Nifuratel ve Nistatinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet
Firma:Isse İlaç
Etkin Madde:Nifuratel ve Nistatin
ATC Kodu:G01AX99
Kamu Kodu:A10273
Barkod:8699837900069
Fiyatı:22.66 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet Endikasyonları

Macmiror Complex Vajinal Ovül; bakteri oluşumuna neden olan mikro organizmalar nedeniyle ortaya çıkan vulvajinal enfeksiyonların polivalan tedavisinde kullanılır. Trichomonas, candida ve bakteriler gibi.

Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet Fiyatı

Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 22.66 TL dir. Isse İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699837900069 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Diğer - Nifuratel ve Nistatin

Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Macmiror Complex Vajinal Ovül 8 Adet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.