İlaç

Macmiror Complex Vajinal Pomad 30 g

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Diğer - Nifuratel ve Nistatin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Macmiror Complex Vajinal Pomad 30 g
Firma:Isse İlaç
Etkin Madde:Nifuratel ve Nistatin
ATC Kodu:G01AX99
Kamu Kodu:A10271
Barkod:8699837430054
Fiyatı:23.17 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Macmiror Complex Vajinal Pomad 30 g Endikasyonları

Macmiror Complex Vajinal Pomad; bakteri oluşumuna neden olan mikro organizmalar nedeniyle ortaya çıkan vulvajinal enfeksiyonların polivalan tedavisinde kullanılır. Trichomonas, candida ve bakteriler gibi.

Macmiror Complex Pomad Fiyatı

Macmiror Complex Vajinal Pomad 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 23.17 TL dir. Isse İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699837430054 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Macmiror Complex Vajinal Pomad 30 g ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Diğer - Nifuratel ve Nistatin

Macmiror Complex Vajinal Pomad 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Macmiror Complex Pomad kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.