İlaç

Maflor Plus 30 Kapsül

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - İshal - Mikroorganizmalar - İshal ile ilgili Mikroorganizmalar - Laktik Asit Üreten Mikroorganizmalarİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Maflor Plus 30 Kapsül
Firma:Mamsel İlaç
Etkin Madde:Probiyotik Ferment Karışımı
ATC Kodu:A07FA01
Kamu Kodu:
Barkod:8699793000230
Fiyatı:80.44 TL
Reçete Tipi:Reçetesiz
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Maflor Plus 30 Kapsül Endikasyonları

Maflor Plus bağırsak florasında bulunan bakterilerin sayısını arttırır ve zararlı bakterilerin sayılarının azalmasına yardımcı olarak ishal oluşumunu engeller.

Maflor Plus'ın mikrobik ve spesifik olmayan ishallerin ve antibiyotik tedavisine bağlı ishal gibi sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesi ve tedavisinde, kullanılan vankomisin ve metranidazol etkin maddeli ilaçlara ilave olarak clostridium difficile bakterisinin neden olduğu hastalığın tekrarınn ve seyahat nedeniyle görülen turist ishalinin önlenmesi ve tedavisi için kullanılır.

Maflor Plus Fiyatı

Maflor Plus 30 Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 80.44 TL dir. Mamsel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699793000230 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Maflor Plus 30 Kapsül ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - İshal - Mikroorganizmalar - İshal ile ilgili Mikroorganizmalar - Laktik Asit Üreten Mikroorganizmalar

Maflor Plus 30 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Maflor Plus kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.