İlaç

Mantazol Krem 15 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Mantazol Krem 15 g
Firma:Pharmactive İlaç
Etkin Madde:Diflukortolon Valerat ve İzokonazol
ATC Kodu:D01AC55
Kamu Kodu:A13989
Barkod:8680760350014
Fiyatı:24.49 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Mantazol Krem 15 g Endikasyonları

Mantazol Krem iki aktif madde içerir, izokonazol nitrat ve diflukortolon valerat. İzokonazol nitrat, derinin mantar hastalıklarını tedavi eder ve diflukortolon valerat, derinin iltihabi durumunu baskılar ve kaşıntı, yanma ve ağrı gibi şikayetleri yatıştırır.

Mantazol Krem, ağır iltihabi veya ekzemalarla birlikte seyreden (örneğin ellerde, parmak araları, kasık ve genital bölgelerde) derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır.

Mantazol Krem Fiyatı

Mantazol Krem 15 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 24.49 TL dir. Pharmactive İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680760350014 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Mantazol Krem 15 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Mantar Tedavisi - Topikal Antifungaller - İmidazol ve Triazol türevleri - İzokonazol Kombinasyonları

Mantazol Krem 15 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mantazol Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.