İlaç

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon)

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Bağırsak Antienfektifleri - Antibiyotikler - Nistatinİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon)
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Nistatin
ATC Kodu:A07AA02
Kamu Kodu:A05025
Barkod:8699525706768
Fiyatı:16.97 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) Endikasyonları

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon); ağız boşluğunda meydana gelen mantar enfeksiyonlarının (aft, pamukçuk vb.) tedavisinde etkilidir.

İlacı ağız veya boğazdaki bir enfeksiyon için kullanılıyorsanız yutulmadan önce mümkün olduğunca (örn.: birkaç dakika) ağzınızda tutunuz.

Mikostatin Fiyatı

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 16.97 TL dir. Deva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699525706768 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) Etkin Maddesi

Nistatin


Mikostatin ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Bağırsak Antienfektifleri - Antibiyotikler - Nistatin

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mikostatin kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.