İlaç

Minoset Plus 20 Tablet

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Minoset Plus 20 Tablet
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Propifenazon ve Kafein
ATC Kodu:N02BE51
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699546015627
Fiyatı:4.23 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Minoset Plus 20 Tablet Endikasyonları

Minoset Plus 20 Tablet; migren, baş ağrısı, diş ağrısı ve diş çekiminin ardından ortaya çıkan ağrılar, menstrüel rahatsızlıklar, ameliyat sonrası ve romatizmal ağrılarda ağrı kesici olarak; ağrının ateşle birlikte görüldüğü olgularda ateş düşürücü ve ağrı kesici olarak kullanılır.

Minoset Plus 20 Tablet Fiyatı

Minoset Plus 20 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 4.23 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546015627 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Minoset Plus 20 Tablet ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol Kombinasyonları

Minoset Plus 20 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Minoset Plus 20 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.