İlaç

Minoset Plus 30 Tablet

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Minoset Plus 30 Tablet
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Propifenazon ve Kafein
ATC Kodu:N02BE51
Kamu Kodu:A05044
Barkod:8699546015610
Fiyatı:18.94 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Minoset Plus 30 Tablet Endikasyonları

Minoset Plus; migren, baş ağrısı, diş ağrısı ve diş çekiminin ardından ortaya çıkan ağrılar, menstrüel rahatsızlıklar, ameliyat sonrası ve romatizmal ağrılarda ağrı kesici olarak; ağrının ateşle birlikte görüldüğü olgularda ateş düşürücü ve ağrı kesici olarak kullanılır.

Minoset Plus Tablet Fiyatı

Minoset Plus 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 18.94 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546015610 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Minoset Plus 30 Tablet ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol Kombinasyonları

Minoset Plus 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Minoset Plus Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.