İlaç

Mixoleks Tedavi Paketi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Oksikamlar - Tenoksikam Kombinasyonlarıİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Mixoleks Tedavi Paketi
Firma:Mustafa Nevzat İlaç
Etkin Madde:Tenoksikam ve Tiyokolşikosid
ATC Kodu:M01AC52
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699541794404
Fiyatı:7.85 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Mixoleks Tedavi Paketi Endikasyonları

Mixoleks içerdiği Tenoksikam ile iltihaba karşı, Tiyokolşikosid ile de kas gevşetici olarak kombine edilen tedavi paketidir. Mixoleks kas spazmlarının eşlik ettiği ağrılı yangılı ve dejeneratif (bozulmaya yol açan) olguların semptomatik tedavisinde kullanılır.

Mixoleks Fiyatı

Mixoleks Tedavi Paketi, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 7.85 TL dir. Mustafa Nevzat İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699541794404 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Mixoleks Tedavi Paketi ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Oksikamlar - Tenoksikam Kombinasyonları

Mixoleks Tedavi Paketi Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mixoleks kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.