İlaç

Mustargen 10 mg 4 Ampül

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrojen Mustard Analogları - Mekloretaminİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Mustargen 10 mg 4 Ampül
Firma:Lundbeck İlaç
Etkin Madde:Mekloretamin
ATC Kodu:L01AA05
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100562
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Mustargen 10 mg 4 Ampül Endikasyonları

• Hodgkin
• Hodgkin lenfoma
• Mikozis Fungoides
• Yaygın non-Hodgkin lenfoma

Mustargen 10 mg 4 Ampül Etkin Maddesi

Mustargen 10 mg 4 Ampül ilacının etkin maddesi olan Mekloretamin, orjinal ismiyle Chlormethine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 51-75-2 olup, molekül ağırlığı 156.05354 g/mol, formülü ise C5H11Cl2N dir. Mekloretamin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar intrakaviter, intraperikardiyal, damara enjekte ve topikal yollarından biriyle alınır.


Mustargen ilacının ana etkin maddesi Mekloretamin için Kimyasal Yapı Resmi:

Mustargen 10 mg 4 Ampül ilacının Kategorisi

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar - Antineoplastik İlaçlar (Kanser İlaçları) - Alkilleyici Ajanlar - Nitrojen Mustard Analogları - Mekloretamin

Mustargen 10 mg 4 Ampül Uyarılar

Mustargen yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mustargen kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.