İlaç

Mycamine 100 mg 1 Flakon

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antimikotik İlaçlar - Sistemik Antimikotikler - Diğer Sistemik Antimikotikler - Mikafungin

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Mycamine 100 mg 1 Flakon
Firma:Astellas Pharma İlaç
Etkin Madde:Mikafungin
ATC Kodu:J02AX05
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Mycamine 100 mg 1 Flakon Endikasyonları

Mycamine 100 mg kandida (candida) mantar enfeksiyonlarının vücudun içine bulaşması nedeniyle oluşan ciddi mantar enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılır. Mycamine 100 mg, vücut içine bulaşarak enfeksiyon geliştirme riski bulunan 16 yaş ve üstü hastalarda kullanılır. Damardan ilaç almasında sakınca olmayan hastalarda, yemek borusunda oluşan mantar enfeksiyonu için de kullanılır. Mycamine 100 mg 16 yaşından küçük olan hastalarda ve yeni doğan bebeklerde başka ilaçların uygun olmadığı durumlarda ikincil seçenek olarak kullanılır.

Mycamine 100 mg 1 Flakon Etkin Maddesi

Mycamine 100 mg 1 Flakon ilacının etkin maddesi olan Mikafungin, orjinal ismiyle Micafungin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 235114-32-6 olup, molekül ağırlığı 1270.27444 g/mol, formülü ise C56H71N9O23S dir. Mikafungin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar damara enjekte yoluyla alınır.


Mycamine 100 mg ilacının ana etkin maddesi Mikafungin için Kimyasal Yapı Resmi:

Mycamine 100 mg 1 Flakon ilacının Kategorisi

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar - Antimikotik İlaçlar - Sistemik Antimikotikler - Diğer Sistemik Antimikotikler - Mikafungin

Mycamine 100 mg 1 Flakon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mycamine 100 mg kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.