İlaç

N-Cort Burun Spreyi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Triamsinolon

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:N-Cort Burun Spreyi
Firma:Dentoral Medifarma İlaç
Etkin Madde:Triamsinolon Asetonat
ATC Kodu:R01AD11
Kamu Kodu:A12994
Barkod:8680264860033
Fiyatı:28.5 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

N-Cort Burun Spreyi Endikasyonları

N-Cort kotikosteroidler sınıfına dahil bir ilaçtır. N-Cort 2 yaşından büyük çocuklarda ve de erişkin hastalarda mevsimsel ve yıl boyu süren alerjik nezle hastalığının tedavisi amacıyla kullanılmaktadır.

N-Cort Burun Spreyi Fiyatı

N-Cort Burun Spreyi, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 28.5 TL dir. Dentoral Medifarma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8680264860033 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

N-Cort Burun Spreyi Etkin Maddesi

Triamsinolon Asetonat


N-Cort Burun Spreyi ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

N-Cort Burun Spreyi ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Triamsinolon

N-Cort Burun Spreyi Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada N-Cort Burun Spreyi kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.