İlaç

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi)

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Triamsinolonİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi)
Firma:Sanofi Aventis İlaç
Etkin Madde:Triamsinolon Asetonat
ATC Kodu:R01AD11
Kamu Kodu:A05280
Barkod:8699809540354
Fiyatı:28.43 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) Endikasyonları

Nasacort Nazal Sprey;
Nazal: 6 yaş üzerindeki çocuklarda ve yetişkinlerde mevsimsel ve yılboyu devam eden alerjik rinitte kullanılmaktadır.
Oral: Oral enflamatuvar ve ülseratif lezyonların (aftöz stomatit, ülseratif stomatit, takma diş stomatiti, takma dişlerin meydana getirdiği ağrılı noktalar da dahil travmatik lezyonlar, deskuamatif gingivit, erosiv lichen planus) semptomlarının geçici olarak giderilmesinde ve yardımcı tedavi olarak endikedir.

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) Fiyatı

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 28.43 TL dir. Sanofi Aventis İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699809540354 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) Etkin Maddesi

Triamsinolon Asetonat


Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Triamsinolon

Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nasacort Nazal Sprey (Burun Spreyi) kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.