İlaç

Natural Wealth Vitamin For The Hair 200 IU 60 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Diğer Vitamin Kombinasyonları - Vitamin ve Minerallerİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Natural Wealth Vitamin For The Hair 200 IU 60 Tablet
Firma:Nefa İlaç
Etkin Madde:Vitamin Kompleksi
ATC Kodu:A11JB
Kamu Kodu:
Barkod:8699791011108
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Natural Wealth Vitamin For The Hair 200 IU 60 Tablet Endikasyonları

Natural Wealth Vitamin; mineral ve vitamin ihtiyacında kullanılır. Zengin bir vitamin-protein kompleksi ile demir, çinko, bakır ve mangan'ın eşsiz bileşimi ile oluşan özel bir formüldür. Saçların canlı ve sağlıklı görünmesi için tasarlanmıştır. Çoğu kişi dengeli bir beslenme programı takip edemediği için, saçlarına gerekli olan gıdaları da alamamaktadır. Çünkü saçlar, optimum beslenme ve koruma için gereken besinleri vücuttan almada son sıradadır. Saçların sağlıklı büyümesi için gereken besinlere ek olarak saça hacim, parlaklık ve canlılık verdiği bilinen Amino asitler ve saç gövdesine nüfus edip saçı içerden nemlendiren Pantenol açısından da zengindir.

Natural Wealth Vitamin For The Hair 200 IU 60 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Vitamin İlaçları - Diğer Vitamin Kombinasyonları - Vitamin ve Mineraller

Natural Wealth Vitamin For The Hair 200 IU 60 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Natural Wealth Vitamin For The Hair 200 IU 60 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.