İlaç

Nazoster Nazal Sprey

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Mometazon - Nazalİlaç Bilgileri
İlaç Adı:Nazoster Nazal Sprey
Firma:Berksam İlaç
Etkin Madde:Mometazon Furoat
ATC Kodu:R01AD09
Kamu Kodu:A10067
Barkod:8699566543308
Fiyatı:24.87 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Nazoster Nazal Sprey Endikasyonları

Nazoster Nazal Sprey; mevsimsel ve yıl boyu süren alerjik nezle (rinit) semptomlarının tedavisinde ve mevsimsel alerjik nezlenin (rinitin) önlenmesinde etkilidir.

Nazoster Sprey Fiyatı

Nazoster Nazal Sprey, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 04.04.2020 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 24.87 TL dir. Berksam İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699566543308 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Nazoster Nazal Sprey Etkin Maddesi

Mometazon Furoat


Nazoster Sprey ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:

Nazoster Nazal Sprey ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Mometazon - Nazal

Nazoster Nazal Sprey Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nazoster Sprey kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.