İlaç

Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:Metronidazol ve Mikonazol Nitrat
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:A10727
Barkod:8699584900237
Fiyatı:18.41 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül Endikasyonları

Neo Penotran; çeşitli mikroorganizmaların neden olduğu; bakteriyel vajina iltihabı (vajinit), trikomonal vajinit ve vajinal mantar (kandidiyazis) tedavisine etki etmektedir.

Neo Penotran Forte Fiyatı

Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 18.41 TL dir. Embil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699584900237 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Neo Penotran Forte kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.