İlaç

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:MIKONAZOL + MIKONAZOL NITRAT LIDOKAIN
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:A09705
Barkod:8699584900220
Fiyatı:20.05 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül Endikasyonları

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül; çeşitli mikroorganizmalardan dolayı ortaya çıkan; vajinada meydana gelen mantar enfeksiyonları, vajina iltihabı ve vajinada görülen diğer belirli enfeksiyonların tedavisinde endekedir.

Neo Penotran Forte L Fiyatı

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 20.05 TL dir. Embil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699584900220 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Neo Penotran Forte L kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.